Děti vás zcela pohltily

Musíte se přiznat, že od doby, kdy se narodily vaše děti, jste nevyrazila do společnosti. A to jste nikdy předtím nebývala žádná domácí zakřiknutá holka, ba naopak, velice ráda jste s manželem vyrážela na plesy, do divadla a obecně do společnosti, ovšem jakmile jste se ocitla na mateřské dovolené, tak už jste na to nějak nikdy neměla čas. Buď jste zrovna byla neforemně těhotná, nebo jste kojila anebo vás vaše děti potřebovaly z jiného důvodu.

Návrat se vším všudy

Nicméně nyní, když jste znovu nastoupila do práce, jste si řekla, že je potřeba obnovit váš původní život se vším všudy, a nejen po pracovní stránce. Takže jste se porozhlédla po aktuálních trendech v dámské módě, nakoupila jste si nějaké moderní kousky a opět jste začala chodit do společnosti.

Děti vás zcela pohltily