Poskytování služeb našeho servisu zakládáme na prvotřídních materiálech

Praskliny, trhliny, škrábance. To není nic pro Vás. A ani pro Váš vůz. Ovšem je to specialita pro profesionální servisní společnost, která dovede veškeré nerovnosti na povrchu a problémy ve struktuře skleněných výplní čelního, zadního i bočního autoskla dokonale vyrovnat. Stačí k tomu používat kvalitní náhradní díl, jakým je autosklo praha. Všechny postižené skleněné partie přitom můžete mít zrevidovány a opraveny bezplatně. Stačí využít možnost uhradit montážní práce z pojistky. Veškeré podklady pro jednání s pojišťovnou Vám přitom poskytnou pracovníci profesionálního servisu.

Pracujeme profesionálně, s individuálním přístupem a na plný výkon

Kvalifikovaní technici specializovaného servisu dokazují, že do popředí se dostává vždy maximální spokojenost klientů. Užijte si pozitivních emocí při pohledu na zbrusu nové skleněné výplně čelního, zadního, nebo bočního skla také Vy. Vzhledem ke svým zkušenostem a znalostem při montáži náhradního certifikovaného dílu, jakým je autosklo praha, do gumového těsnění i do karoserie vozidla, zaručuje profesionální společnost pečlivost a spolehlivost.

Author: