Skladování, regálové systémy a příslušenství

Pokud řešíte jak vyřešit skladové prostory, využijte služeb naší společnosti, která je na trhu již od roku 1994. Jsme významným dodavatelem regálových systémů a příslušenství. Regály vám zhotovíme dle vašich požadavků, návrh vytvoříme bezplatně. Naše systémy splňují veškeré složité technické normy a spolupracujeme s týmem profesionálních pracovníků. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám rádi poradíme.

Váš sklad potřebuje vybavení

A my jsme společnost, která je dodavatelem regálových systémů již od roku 1994. Spolupracujeme se zákazníky nejenom v České, ale i Slovenské republice a v Polsku. Regály dodáváme i s příslušenstvím dle požadavků zákazníka, jako například rohové zábrany, zarážky za palety, označení nebo předávací konzoly.

Author: