Sledovali jsme Australia Open

Teprve nedávno skončil první grandslamový turnaj v daleké Austrálii. Naši zpočátku postupovali do dalších kol. Pak však většina z nich byla vyřazena. Dobře si vedl náš nejlepší hráč, a to Tomáš Berdych. Prohrál až v semifinálových bojích. Skvělou práci odvedla naše Lucie Šafářová v deblu. Podařilo se jí zvítězit. I tyto zápasy jsme mohli sledovat na tenis on line .

Ve Fed Cupu začínáme bez našich nejlepších hráček

Blíží se náš úvodní zápas ve Fed Cupu. Po dlouhé době v něm nebudou figurovat Petra Kvitová ani Lucie Šafářová. Příležitost dostanou další v čele s naší Karolinou Plíškovou. V našem družstvu však nechybí ani zkušená Lucie Hradecká. Určitě budou obě patřit k našim oporám. Už se nemůžeme dočkat, až to vypukne. Náš tenis on line určitě nebude chybět ani tentokrát.

Sledovali jsme Australia Open